LV / EN / DE / RU
Meklēt
Rīgas Brāļu kapi
Ievads Pasākumi Vēsture Apbedījumi Ansamblis Galerija Kontakti

Kapulauks

Centrālais kapu lauks
Gaisa spēku palīgu apbedījumi
Veco strēlnieku nodalījums

Sektors

I sektors
II sektors
III sektors
Iespējamie apbedījumi

Rinda

1. rinda
2. rinda
3. rinda
4. rinda
5. rinda
6. rinda
9. rinda
Meklēt
?! i Uzvārds Vārds Varianti Pakāpe Dzimis Dzim./pierakst. viet Miris
Pēteris Āboliņš Āboliņš Pēteris strēlnieks 1893. 19.IV 04.02.1981.
Lūcija Anstrauta Anstrauta Lūcija kareivis 18.08.1944.
Nikolajs Antonovs Antonovs Nikolajs kareivis 07.1945.
Ņina Avdejeva Avdejeva Ņina dz. Ābola gv.vec.serž. 04.12.1942.
Georgs Bajārs Bajārs Georgs Bojārs Juris strēlnieks 1898.13.VII 22.09.1978.
Fjodors Bartašuns Bartašuns Fjodors Barišņikovs kareivis 11.10.1944.
Anatolijs Birjukovs Birjukovs Anatolijs kareivis 12.10.1944.
Nikolajs Blohins Blohins Nikolajs kareivis 1940. (?)
Aleksejs Bobrovs Bobrovs Aleksejs staršina 26.07.1944.
Grigorijs Bočarovs Bočarovs Grigorijs kareivis 30.03.1945.
Stepans Bondarenko Bondarenko Stepans kareivis 10.10.1944.
Ādolfs Borherts Borherts Ādolfs strēlnieks 1894.27.X 16.06.1976.
Nikolajs Brempels Brempels Nikolajs strēlnieks 1897.07.V 09.05.1979.
Nikolajs Busins Busins Nikolajs kareivis 19.10.1944.
Felikss Butnickis Butnickis Felikss Butņickis kareivis 24.04.1945.
Jānis Celms Celms Jānis strēlnieks 1900.10.III 09.05.1982.
Rūdolfs Cīrulis Cīrulis Rūdolfs strēlnieks 1897.11.X 18.11.1981.
Krišjānis Danne Danne Krišjānis strēlnieks 1896.14. V 20.11.1981.
Gendriks Dukovskis Dukovskis Gendriks Gendrihs kareivis 23.02.1945.
Sagimbeks Džalanbajevs Džalanbajevs Sagimbeks kareivis 14.10.1944.
Ernests Eglītis Eglītis Ernests strēln./ ap.plkv. 1894 03.X 1963.
Jānis Eglītis Eglītis Jānis strēnieks 1898.(80 g.v.) 20.05.1978.
Oskars Ešmanis Ešmanis Oskars Ešmits strēlnieks 1897.(71 g.v.) 16.III 1968.
Jevgenijs Fļagins Fļagins Jevgenijs seržants 02.12.1944.
Vasilijs Francuzovs Francuzovs Vasilijs kareivis 09.03.1945.
Jānis Freimanis Freimanis Jānis strēlnieks 1897.(79 g.v.) 12.03.1977.
Žanis Freimanis Freimanis Žanis strēlnieks 1896.(74 g.v.) 09.02.1970.
Jakovs Frīdmanis Frīdmanis Jakovs vec.ltn. 30 g.v. 21.(?)12.1942.
Kārlis Gailītis Gailītis Kārlis strēlnieks 1899.05.V 30.04.1977.
Jānis Gajauskas Gajauskas Jānis Gajauskis Jans kareivis (ierindn.) 03.03.1945.
Jemeļjans Galsons Galsons Jemeļjans strēlnieks 1893.07. IX 22.12.1981.
Ivans Gončarovs Gončarovs Ivans jaun.serž. 14.10.1944.
Krišs Grīnbergs Grīnbergs Krišs strēlnieks 1897.25.III. 23.03.1980.
Pāvels Grosbergs Grosbergs Pāvels Ivans strēlnieks 1897.20.VIII 31.07.1974.
Voldemārs Gulēns Gulēns Voldemārs Gulens strēlnieks 10.08.1971.
Krišs Heidemanis Heidemanis Krišs 1899.(64 g.v.) 03. X 1963.
Leopolds Idresals Idresals Leopolds 1901.04.II. 13.05.1980.
Pēteris Ielītis Ielītis Pēteris strēlnieks 1898.23.V 05.08.1982.
Jānis Ilvess Ilvess Jānis 1902.10.II (73g.v.) 22.07.1975.
Jūlijs Izaks Izaks Jūlijs strēlnieks 1896.(72 g.v.) 14.I. 1968.
Ernests Jākobsons Jākobsons Ernests 1904.22.II. 20.03.1972.
Jānis Jansons Jansons Jānis strēlnieks 1897.27.V 25.02.1976.
Andrejs Jurevičs Jurevičs Andrejs Jurkevičs strēlnieks 1897.29.XI 11.12.1973.
Taisija Jurkovska Jurkovska Taisija sark.strēlniece 1890.14.IX 28.05.1973.
Mārtiņš Kalniņš Kalniņš Mārtiņš /pulkvedis 1896.14.aug. Ādažu pag. 25.XII 1968.
Vilhelms Kārkliņš Kārkliņš Vilhelms Vilis 1894 27.V 1964.
Pāvels Karmanovs Karmanovs Pāvels kareivis 13.10.1944.
Ansis Kaupe Kaupe Ansis strēlnieks 1901.16.XII (76 g.v) 23.02.1978.
Ivans Kirpičevs * Kirpičevs Ivans kareivis 09.07.1945.
Aleksandra Klieģis Klieģis Aleksandra 1895.30.IV (83g.v.) 14.07.1978.
Ernests Klieģis Klieģis Ernests strēlnieks 1896 07.X 1967.
Vasilijs Kļimovs Kļimovs Vasilijs staršina 12.10.1944.
Artūrs Kociņš Kociņš Artūrs strēlnieks 19.08.1971.
Jefims Kondratenko Kondratenko Jefims kareivis 16.05.1945.
Alekeis (?!) Korņevs Korņevs Alekeis (?!) Aleksis, Aleksejs seržants 16.09.1944.
Juris Koroļevs Koroļevs Juris Jurijs kapteinis 15.10.1944.
Iļja Koteļņikovs Koteļņikovs Iļja serž. 11.03.1945.
Vilhelms Krastiņš Krastiņš Vilhelms strēlnieks 1889.15.XII. 04.02.1973.
Pauls Krauze Krauze Pauls strēlnieks 1898.(72 g.v.) 28.12.1970.
Fjodors Krešters Krešters Fjodors kareivis 10.03.1945.
Jānis Krišjānis Krišjānis Jānis ap.virsn./ kavalēr. 1886.27.II. Vānes pag. 03.12.1978.
Filips Krivonosovs Krivonosovs Filips kareivis 09.01.1945.
Nikolajs Krjučkovs Krjučkovs Nikolajs Kručkovs vec.serž. 13.03.1945.
Vilma Krūmiņa Krūmiņa Vilma vec.serž. 04.12.1942.
Hugo Krūskops Krūskops Hugo Kruskops strēlnieks 1899.18.XI 01.01.1979.
Kārlis Krūze Krūze Kārlis strēlnieks 1898.18.VIII 07.09.1980.
Fjodors Kučers Kučers Fjodors kareivis 14.06.1945.
Pēteris Kukurītis Kukurītis Pēteris strēlnieks 1891 19.XI 1963.
Paulis Kuplais Kuplais Paulis strēlnieks 1895.12.I.(76 g.v.) 08.06.1971.
Georgijs Kurievs Kurievs Georgijs Kurjevs, Kurījevs" kareivis 04.04.1945.
Kirils Ķeizers Ķeizers Kirils strēlnieks 1901.26.V (78g.v.) 08.07.1978.
Jānis-Žanis Lagzdiņš Lagzdiņš Jānis-Žanis Legzdiņš strēlnieks 1893.18.X 22.02.1982.
Fjodors Lahanovskis Lahanovskis Fjodors Lehanovskijs kareivis 12.10.1944.
P. Lamokovs Lamokovs P. kareivis 31.03.1943.
Fricis Lapiņš Lapiņš Fricis strēlnieks 1898 08.01.1971.
Hugo Alfreds Lapiņš Lapiņš Hugo Alfreds strēlnieks 1902.18.VIII 04.10.1982.
Jānis Lapiņš Lapiņš Jānis 1904.12.XI 20.09.1979.
Roberts Lasmanis Lasmanis Roberts strēlnieks 1898.11.06. 17.08.1978.
Voldemārs Līdaks Līdaks Voldemārs 1894.25.I. 14.11.1977.
Roberts Liepiņš Liepiņš Roberts Liepins 04.11.1972.
Fricis Lipnickis Lipnickis Fricis Fridrihs strēlnieks 1893. 15.V 31.05.1981.
Jānis Līvmanis Līvmanis Jānis strēlnieks 1897.06.XI 07.04.1977.
Jānis Lore Lore Jānis strēlnieks 16.11.1971.
Iļja Luņiks Luņiks Iļja kareivis 14.10.1944.
Mihails Ļevčenko Ļevčenko Mihails kareivis 14.10.1944.
Andrejs Mališenko Mališenko Andrejs vec.serž. 05.1945.
Marija Matagova Matagova Marija jefreitors 27.01.1945.
Edvīns Meļniks Meļniks Edvīns kareivis 03.01.1945.
Vladimirs Meļņiks Meļņiks Vladimirs kareivis (ierindn.) 14.10.1944.
Pēteris Miheenko Miheenko Pēteris Mihenko Pjotrs kareivis 02.05.1945.
Pēteris Miķelsons Miķelsons Pēteris strēlnieks 1898.28.XII (81.m.g 03.06.1979.
Ivans Mironovs Mironovs Ivans kareivis 24.11.1944.
Pāvels Moškins Moškins Pāvels staršina 20.03.1945.
Andrejs Mucenieks Mucenieks Andrejs strēlnieks 1893.16.VIII 04.09.1982.
Nikolajs Negrijs Negrijs Nikolajs kareivis 16.10.1944.
Jānis Nīcmanis Nīcmanis Jānis 1901.23.VII 27.12.1979.
Mihails Nikitins Nikitins Mihails Ņikitins serž. 02.12.1944.
Jānis Nurkus Nurkus Jānis Nurkuss / ap.plkv. 1903 Rīgā 29. X 1963.
Fjodors Odincevs Odincevs Fjodors kareivis 31.03.1945.
Andrejs Oppe Oppe Andrejs Appe 18.02.1973.
Augusts Ozols Ozols Augusts strēlnieks 1900.22.III 10.06.1982.
Aleksandrs Padoms Padoms Aleksandrs strēlnieks 1899.21.VII 15.07.1977.
Volfrīds Pavārs Pavārs Volfrīds strēlnieks 1893.29.IX 20.11.1974.
Modests Pavlovskis Pavlovskis Modests Paulovskis strēlnieks 1895. (68 g.v.) 01.VI 1963.
Jānis Pelčers Pelčers Jānis 1893 02.IX 1968.
Andrejs Petrovs Petrovs Andrejs gv.ltn. 11.08.1942.
Ivans Petrušins Petrušins Ivans kareivis 09.06.1945.
Ludvigs Pfeifs Pfeifs Ludvigs kareivis 23.04.1945.
Viktors Pokrovskis Pokrovskis Viktors kapteinis 13.10.1944.
Alfrēds Pols Pols Alfrēds Polis strēlnieks 1902 24.VIII 1967.
Grigorijs Popovs Popovs Grigorijs kareivis 12.02.1945.
Mihails Pozdņaks Pozdņaks Mihails staršina 01.05.1945.
Nikolajs Prihodko * Prihodko Nikolajs matrozis 22.03.1945.
Dimitrijs Primjaks Primjaks Dimitrijs Prijmaks kareivis 28.06.1945.
Jānis Pulsts Pulsts Jānis Palma strēlnieks 1901.19.VIII (73g.v) 27.04.1974.
Vladimirs Pūpels Pūpels Vladimirs ltn. 04.12.1942.
Kārlis Puriņš Puriņš Kārlis strēlnieks 30.08.1971.
Voldemārs Reiziņš Reiziņš Voldemārs 1891 15.07.1973.
Hermanis Rencēns Rencēns Hermanis Rencans Herberts strēlnieks 1890 10.IV 1968.
Indriķis Rozentāls Rozentāls Indriķis strēlnieks 1894.22.XII 26.09.1978.
Dāvids Rudiks Rudiks Dāvids vec.serž. 12.10.1944.
Alfreds Rullis Rullis Alfreds strēlnieks 1897.29.IX 23.02.1982,
Vladimirs Rusakovs Rusakovs Vladimirs serž. 16.03.1945.
Ivans Seliņš Seliņš Ivans Selins kareivis 10.1944.
Nikolajs Senterevs Senterevs Nikolajs kareivis 23.10.1944.
Staņislavs Silgailis Silgailis Staņislavs vec.serž. 1919 05.10.1944.
Augusts Siļķens Siļķens Augusts strēlnieks 1894.08.I. 30.04.1975.
Oskars Skils Skils Oskars Šķila Šķils strēlnieks 1899.19.V. 20.09.1972.
Vilis Skunstiņš Skunstiņš Vilis strēlnieks 1894.(73 g.v.) 06.XII 1967.
Emīls Skurstenis Skurstenis Emīls Skurstens strēlnieks 1896.09.I. 06.05.1978.
Stefans Skurvids Skurvids Stefans Skurvīds strēlnieks 1898.6.VIII 02.09.1980.
Pēteris Sloka Sloka Pēteris strēlnieks 1891. 19.05.1970.
Ivans Soloduhins Soloduhins Ivans kareivis 12.10.1944.
Ivans Solotuhins Solotuhins Ivans Zolotuhins kareivis 10.05.1945.
Jānis Sprenģis Sprenģis Jānis Sprinģis strēlnieks 1891.(76 g.v.) 26.XI 1967.
Nikolajs Sprinģis Sprinģis Nikolajs staršina 1916 06.10.1944.
Roberts Stiebris Stiebris Roberts strēlnieks 1894.16.II. 15.04.1980.
Rūdolfs Strauss Strauss Rūdolfs strēlnieks 1898.05.IX 30.09.1975.
Dmitrijs Šadrins Šadrins Dmitrijs leitnants 17.10.1944.
Antons Šmits Šmits Antons Šmidts strēln./ ? 1896.11.02. 03.VI 1968.
Ansis  Šponbergs Šponbergs Ansis Hans / pulkv. 1896.25.IX 05.02.1982.
Gothards Tiļļa Tiļļa Gothards strēlnieks 1897.09.XI 21.07.1981.
Žanis Tiļļa Tiļļa Žanis Jānis strēlnieks 67 g.v. 08.IV 1968.
Fricis Tomsons Tomsons Fricis strēlnieks 1886. (77 g.v. ) 14.II 1963.
Pēteris Tomsons Tomsons Pēteris strēlnieks 1896.17.VIII 21.08.1978.
Vilhelms Ūdris Ūdris Vilhelms 1902.18.III. 05.11.1974.
Anatolijs Ulibkins Ulibkins Anatolijs j.serž. 29.04.1945.
Porfirijs Ureuss Ureuss Porfirijs kareivis 28.06.1945.
Ernests Vācietis Vācietis Ernests strēlnieks 1894.06.03. 12.VIII 1961.
Arvīds Vaivars Vaivars Arvīds vec.serž. 1924 05.10.1944.
Fricis Važe Važe Fricis Važa strēlnieks 1894 27.IX 1963.
Fridrihs Veisenfelds Veisenfelds Fridrihs vec.ltn. 25.12.1942.
Jānis Vītols Vītols Jānis strēlnieks 1896.15.VI 31.05.1981.
Ivans Voločiko * Voločiko Ivans Valočiko staršina 16.10.1944.
Pēteris Voronovs Voronovs Pēteris Pjotrs kareivis 27.04.1945.
Pauls Vozņaks Vozņaks Pauls Vosnjaks strēlnieks 17.V 15.04.1980.
Jānis Zālīte Zālīte Jānis 1897.15.IV 22.01.1977.
Ernests Zande Zande Ernests strēlnieks 1896.(75 g.v.) 18.02.1971.
Vikentijs Zaščirinskis Zaščirinskis Vikentijs kareivis 12.07.1945.
Kazimirs Zvīgulis Zvīgulis Kazimirs Žvīgulis, Žīgulis strēlnieks 1893.21.I 06.01.1982.
© www.rigasbralukapi.lv, 2018 Insbergs web lapu izstrāde un interneta risinājumi